×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

فروشگاه گوهردشت

06625028

× بدون پرداخت وجهی کالای مورد نظرتان را انتخاب نموده درب منزل تحویل گرفته و بعد مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید
×

آدرس وبلاگ من

dvd.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/farshadyousefi

لیست دوستان

قرص گياهي چاي سبز + اشانتيون

قرص گياهي چاي سبز + اشانتيون

قرص گياهي چاي سبز + اشانتيون

دسته لوازم زیردسته داروهای گیاهی

شماره مجوز بهداشت درمان و آموزش پزشكي : 004-(گ-الف)-87-ف

قرص خوراكي
بامجوز بهداشت
بسيارعالي
100%گياهي
محصولي بينظير
تاثير فوق العاده


قابل استفاده براي هم مردان و هم زنان
قابل استفاده براي هم خردسالان و هم بزرگسالان
مخصوص خوردن

خواص :
حاوي كليه خواص چاي سبز


داراي تاريخ توليد و تاريخ انقضا و سريال توليد
داراي مجوز بهداشتدر راستاي ارج نهادن به خريداران محترم در ازاي خريد هر سه بسته يك بسته به رايگان هديه بگيريد.

شماره مجوز بهداشت درمان و آموزش پزشكي : 004-(گ-الف)-87-ف
محصولي از داروسازي گياه اسانس

در بسته بندي مناسب و زيبا


هديه ي ويژه ي خريد شما يك جلد كتاب پي دي اف است كه به آدرس ايميل شما ارسال مي شود. لذا در صورت علاقه به دريافت اشانتيون آدرس ايميل خود را وارد نماييد.
ضمنا در ازاي خريد هر 3 بسته يك بسته اشانتيون براي شما ارسال مي شود.

درباره قرص چاي سبز:
قرص چای سبز از برگهای تازه بهاره تهیه شده است که دارای خواص درمانی ذیل می باشد.
باعث کاهش وزن و درمان چاقی می شود،
محافظت در برابر بیماری های قلبی، تصلب الشرائین ، و آرامبخش اعصاب و روان .
قرص چای سبز با داشتن 15% فلوراید مانع تشکیل پلا ک های دندانی می شود،
محافظت در برابرانواع سرطان ها ، سرطان کولون و دستگاه گوارش ودارای اثرات ضد التهابی در درمان ،
قرص چای سبز در ممانعت و درمان اسهال ها ی عفونی موثر بوده به رشدفلورمیکروبی مفید روده کمک می کند،
چای سبز از طریق مهار آنزیم لیپاز مترشحه از پانکراس از جذب لیپیدهای چرب روده جلوگیری کرده باعث کاهش کلسترول و تری گلیسریدشده .از تصلب شرائین و بیماری های قلبی جلوگیری می کند،
قرص چای سبز با کاهش آنزیم آمیلازبزاق و روده ، قند خون را کاهش داده و با کاهش جذب روده ای گلوکز و چربی منجر به کاهش وزن می شود.
پلی فنلهای موجود در چای سبز بخصوص کاتشین ها اثرات ضد سرطانی و ضد جهش زایی نشان دادند، این ترکیبات اثر آنتی اکسیدانی داشته و اثر سرطان زایی موادی مانند نیتروزآمین ها و آمین های هتروسیکلیک را متوقف می کنند.
نحوه مصرف به دو صورت می باشد. الف: روزی 2-1 قرص (450 میلی گرم) با یک لیوان آب سرد مصرف شود.
ب: از آنجاییکه در ترکیبات گزانتین ، کافئین سریعا5الی 2 دقیقه در آب جوش آزاد میشود می توان با افزودن 2 الی 1 قرص چای در یک فنجان آب جوش نظیرTea Bag از آن استفاده نمود.
نکات قابل توجه:
بادوز توصیه شده عوارض ناخواسته با مصرف این دارو دیده نشده است، دربیماران قلبی و کلیوی و هیپرتیروئیدی مقدار مصرف آن از دوز توصیه شده تجاوز نکند و در حاملگی و شیردهی توصیه نمی شود.
قرص چای سبز دارای مجوز وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران بوده و برای اولین بار در کشورتولید می شود وفقط از طریق پست به تمام نقاط کشور ارسال می گردد.


و اما خواص چاي سبز :

نوشيدن چاي سبز مي‌تواند احتمال ابتلا به بيماري‌هاي مختلف را كاهش دهد، از بيماري‌هاي ساده باكتريايي گرفته تا بيماري‌هاي مزمني چون بيماري‌هاي قلبي، سكته، سرطان، دهاني دنداني، و استئوپرز.

جلوگيري از بيماري‌هاي قلبي عروقي
همچنين مصرف چاي سبز مي‌تواند از بروز بيماري‌هاي قلبي عروقي جلوگيري كند. مصرف روزانه 5 فنجان يا بيشتر از اين چاي مي‌تواند تا 61 درصد از بروز بيماري‌هاي قلبي بكاهد. وجود راديكال‌هاي آزاد در سرخرگ مي‌تواند منجر به بروز بيماري‌هاي قلبي عروقي شود. در حالي‌كه كاتچين موجود در چاي سبز قادر است از پوشش دروني سرخرگ در برابر راديكال‌هاي آزاد محافظت كرده و به اين وسيله از بروز بيماري‌هاي قلبي جلوگيري كند. در ژاپن با وجود اينكه استعمال سيگار بسيار رايج و معمول است اما كم‌ترين آمار بيماري‌هاي قلبي در آنها گزارش شده است.
همچنين از آنجائي‌كه چاي سبز موجب كاهش كلسترول بد)LDL(، تري‌گليسيريد و فيبرينوژن (پروتئيني در خون كه در شكل‌گيري لخته خون نقش دارد.) مي‌شود، به اين وسيله قادر است آرترواسكلروز (سخت شدن سرخرگ‌ها) را مهار كند.

كاهش تري‌گليسيريد
كاتچين موجود در چاي سبز،‌فعاليت آنزيم ليپاز(آنزيم مسئول هضم چربي‌ها) پانكراس (لوزالمعده) را مهار مي‌كند. در نتيجه، شكسته شدن چربي و تبديل آن به اجزاي قابل جذب با سرعت بسيار كمي صورت مي‌گيرد. با توجه به اينكه افزايش تري‌گليسيريد خون بعد از مصرف هر وعده غذايي يك ريسك فاكتور در بروز بيماري‌هاي قلبي است، مصرف يك فنجان چاي سبز در بين وعده‌هاي غذايي روشي مناسب در كاهش تري‌گليسيريد خون است.

ضدانعقاد
چاي سبز منجر به رقيق شدن خون شده و از لخته شدن خون جلوگيري مي‌كند. با مصرف گوشت و روغن‌هاي غير اشباع گياهي مثل روغن ذرت و سويا،‌تركيباتي در بدن ايجاد مي‌شود كه منجر به ايجاد پلاك‌هاي خوني مي‌شود. در حالي كه با مصرف چاي سبز مي‌توان از ايجاد لخته‌هاي خوني جلوگيري كرد.
نكته ديگر اين است كه معمولا بعد از حمله قلبي،‌ پروتئين‌هايي در بدن توليد مي‌شود كه منجر به مرگ سلولي مي‌شوند. در حالي كه كاتچين موجود در چاي سبز فعاليت اين پروتئين را بلوكه و متوقف كرده و به اين وسيله سكته‌هاي مغزي و قلبي را به حداقل رسانده و سرعت بهبود را افزايش مي‌دهد.

كاهنده فشارخون
مصرف نيم تا 5/2 فنجان چاي سبز در روز احتمال بروز پرفشاري خون را تا 64 درصد كاهش مي‌دهد. در حالي‌كه مصرف بيش از 5/2 فنجان در روز،‌از بروز اين بيماري تا 56 درصد مي‌كاهد. بنابراين روزانه مصرف‌4 فنجان چاي سبز توصيه مي‌شود.

جلوگيري از ديابت
معمولا با افزايش سن، قندخون هم كم‌كم بالا مي‌رود،‌خصوصا اگر به رژيم غذايي خود توجه كافي نداشته باشيم، وزن به مرور زمان بالا رفته و به دنبال آن احتمال بروز ديابت نوع 2 هم افزايش مي‌يابد. مصرف روزانه 5 فنجان چاي سبز مي‌تواند از بروز ديابت جلوگيري كند. چاي سبز قادر است از عوارض ناشي از ديابت همچون آب مرواريد و بيماري‌هاي كليوي هم به طرز معجزه‌آسايي جلوگيري كند. اما چاي سبز چطور قادر به كاهش قندخون است؟ به نظر مي‌رسد، ‌اصلي‌ترين مكانيسم، ‌مهار كردن فعاليت آنزيم آميلاز بزاق و روده (آنزيم مسئول هضم نشاسته) است. با مهار شدن فعاليت اين آنزيم،‌نشاسته با سرعت بسيار آهسته‌اي مي‌شكند و در نتيجه قندخون با سرعت كمي بالا مي‌رود. مصرف چاي به همراه يك وعده غذايي سرشار از كربوهيدارت منجر به كاهش سرعت رها شدن گلوكز و كاهش جذب آن مي‌شود و به اين وسيله از ترشح انسولين جلوگيري مي‌كند.
همچنين چاي سبز قادر است جذب روده‌اي گلوكز و چربي را كاهش دهد و به اين وسيله منجر به كاهش وزن در فرد مي‌شود. وزن افرادي كه چاي سبز مصرف مي‌كنند 01 تا 81 درصد كمتر از افرادي است كه چاي سبز مصرف نمي‌كنند.

ديگر فوايد
چاي سبز قادر است از بروز سرطان جلوگيري كند. ميزان شيوع سرطان‌هايي چون؛ پستان،‌ كولون، ‌پوست، پانكراس و معده در بين افرادي كه چاي سبز مي‌نوشند، بسيار كمتر است. در ژاپن با وجود بالاترين آمار در استعمال سيگار كمترين مقدار سرطان ريه در آنها مشاهده شده است. مطالعات حاكي از آن است كه مصرف بيشتر چاي سبز با كاهش بروز سرطان سينه ارتباط دارد. چاي سبز همچنين قادر است كبد را سم‌زدايي كرده و از تجمع چربي در كبد جلوگيري كند. چاي سبز نقص و كمبود استروژن را در دوران يائسگي جبران كرده و از پوكي استخوان جلوگيري مي‌كند. در نهايت اينكه چاي سبز منجر به ايجاد آرامش روح و روان شما مي‌شود و در نتيجه مصرف عصرانه آن براي رفع خستگي توصيه مي‌شود.

حتما از خريد خود راضي خواهيد بود.
به سلامتي خانواده ي خود بيانديشيد.

فروشنده: عصر نو ایران

قیمت: 10,000 تومان

درصد :10

روش خرید: برای خرید قرص گياهي چاي سبز + اشانتيون، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


خرید قرص گياهي چاي سبز + اشانتيون


برای دیدن سایر محصولات این فروشنده اینجا کلیک کنید.

پیشنهاد خرید این محصول به دوستان


محصولات مرتبط

درمان میگرن روغن ماربه شماره مجوز22/840 صابون گياهي هميشه بهار ان جي  + اشانتيون داروی چاق کننده تضمینی
درمان میگرن روغن ماربه شماره مجوز22/840 صابون گياهي هميشه بهار ان جي + اشانتيون داروی چاق کننده تضمینی
3,500 تومان خرید درمان میگرن 17,000 تومان خرید روغن ماربه شماره مجوز22/840 4,500 تومان خرید صابون گياهي هميشه بهار ان جي  + اشانتيون 48,000 تومان خرید داروی چاق کننده تضمینی

عود صندل با رایحه ای بی نظیر چاق کننده و رشد دهنده عضلات آرکاد - سنگ کلیه عود شکلات - محرک قوی
عود صندل با رایحه ای بی نظیر چاق کننده و رشد دهنده عضلات آرکاد - سنگ کلیه عود شکلات - محرک قوی
7,500 تومان خرید عود صندل با رایحه ای بی نظیر 10,500 تومان خرید چاق کننده و رشد دهنده عضلات 68,000 تومان خرید آرکاد - سنگ کلیه 7,500 تومان خرید عود شکلات - محرک قوی
یکشنبه 9 آبان 1390 - 6:00:22 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


تاریخچه اسکیت برد


دریافت وام با شغل نحوه سودهی مقدار زمان لازم


دختر خانوم ها زیبایی خود را در مجالس چند برابر کنید


يادگيري و نحوه کار با مواد مختلف کوپ و رنگ


نقشه کامل و آموزش پرواز عمومی فنون هوایی


تغییر شکل دادن متن یا تصویر برش و ذخیره عکس آشنایی با سلکشن


تنظیمات در سطوح متوسطه پرداختن به متون و ارقام


چپ و راست - علیا حضرت - سلطنتی - پرنس - پاپیون - بیگودی


thousand places to see befor you die


صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

1187271 بازدید

143 بازدید امروز

66 بازدید دیروز

4893 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2020 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem