×

Please choose your language

لطفا زبان خود را مشخص کنید

×
We use cookies to ensure you get the best experience on our website. Ok, thanks Learn more

gegli

فروشگاه گوهردشت

06625028

× بدون پرداخت وجهی کالای مورد نظرتان را انتخاب نموده درب منزل تحویل گرفته و بعد مبلغ آنرا به مامور پست بپردازید
×

آدرس وبلاگ من

dvd.gegli.com

آدرس صفحه گوهردشت من

gegli.com/farshadyousefi

لیست دوستان

دريچه اي از اسرار و ترفند هاي ناشناخته فتوشاپ

اسرار و ترفند های فتوشاپ فيلم

اسرار و ترفند های فتوشاپ

مجموعه ي نفيس Photoshop Top Secret همانگونه که از نامش مي توان حدس زد مجموعه اي کم نظير، حرفه اي است که دريچه اي از اسرار و ترفند هاي ناشناخته فتوشاپ را پيش روي کاربران قرار مي دهد. اکثر کاربران نرم افزار فتوشاپ هميشه دنبال آموزش ها و در واقع يادگيري نکات جديد و ترفندهايي از اين نرم افزار در جهت ارتقاء سطح کار و توانائي هاي خود بوده اند که اين امر باعث بوجود آمدن هزاران سايت آموزشي در اين زمينه، کتب مختلف آموزش ترفند ها، نکته ها و نيز دوره هاي آموزشي با هزينه هاي بالا تحت عناويني مانند جلوه هاي ويژه فتوشاپ و ... شده است. اين مجموعه گرانبها که شامل بيش از ۱۵ گيگابايت فيلم آموزش است در بردارنده ي آموزش هاي فوق العاده کاربردي و حرفه اي در زمينه هاي مختلفي، مانند آموزش ترکيب تصاوير، ساخت پوستر هاي سينمايي و تبليغاتي، آموزش هاي حرفه اي روتوش تصاوير، ايجاد جلوهاي ويژه، ساخت افکت هاي هيجان انگيز و رويايي، کار با متون، گرافيک وب و Digital Painting و موارد ديگري است. که در ادامه تصاوير آنها، به همراه توضيحات اجمالي از هر آموزش قرار داده شده است.برخي از قابليت هاي کليدي مجموعه ي Photoshop Top Secret :

- مشاهده ي پروژه هاي آموزشي به صورت مالتي مديا در محيطي با طراحي زيبا و کاربري آسان

- بيش 20 گيگابايت و بالغ بر 30 ساعت فيلم آموزشي در قالب 40 پروژه آموزشي مختلف در زمينه هاي مختلف کاربردي

- وجود کليه فايل ها و تصاوير مربوطه به هر پروژه آموزشي جهت تمرين و افزايش مهارت کاربران

- پروژه هاي آموزشي که تاکنون مشابه آنها را نديده ايد!

- بيان نکات کاربردي و اسرار کم نظير فتوشاپ در حين آموزش

- پياده سازي کليه آموزش ها در نرم افزار Photoshop CS3


کليه ي پروژه ها توسط اساتيد بسيار خبره آموزش داده مي شود که در ادامه معرفي مي شوند.


آقاي Mark Monciardini يکي از 40 فتوشاپ کار حرفه اي در دنيا و برنده جوايز متعدد از جمله جايزه Fame که برنده اين جايزه، توسط انجمن کاربران حرفه اي فتوشاپ برگزيده مي شود و نيز يکي از اساتيد بين الملي در زمينه تدريس فنون کار با فتوشاپ در سطح جهان مي باشد.خانم Melanie Stimmell فارغ التحصيل از کالج مرکزي هنر در رشته طراحي مي باشد و يکي از هنرمندان جهاني شناخته شده مي باشد و تنها زني مي باشد که موفق به کسب عنوان Maestro شده است همچنين موفق به کسب چندين مدال طلا در زمينه طراحي از کشورهاي آلمان و ايتاليا شده است.

پروژه هاي آموزشي اين مجموعه ي نفيس عبارتند از:
> پروژه هاي DVD 1

Movie Poster Design I : در اين پروژه شما با هنر مونتاژ تصاوير افراد که يکي از بارزترين کارها در ساخت پوستر فيلم هاي سينمايي مي باشد آشنا مي شويد.Movie Poster Design II : دراين آموزش شما مشاهده مي کنيد که چگونه با تصاويري بسيار ساده و فقط با اعمال افکت ها و ترکيب تصاوير با يکديگر پوستر فيلم بسيار حرفه ايي طراحي مي شود.Movie Poster Credits : دراين پروژه شما با نحوه درست نمودن يک بلوک اعتباري يا همان Credit Block واقعي جهت پوستر فيلم هاي خود آشنا مي شويد.Dark Faces : در اين پروژه شما با خلق تصوير ترسناک آشنا مي شويد که کاربرد اين افکت در شکل هاي ديگر در مجلات و تصاوير تبليغاتي زياد مي باشد.

Breaking Apart : در اين پروژه با افکتي که پيش تر آن را در فيلم هاي هاليوودي مشاهده نموده ايد آشنا مي شويد با اين افکت شما قادر به ايجاد تصويري از صورت فردي هستيد که صورتش درحال خُرد شدن به ذارات کوچکتر مي باشد.Dream Scene : در اين پروژه شما با نحوه ي مونتاژ و ايجاد يک فيل پرنده در دنياي فوق مدرن مجازي آشنا مي شويد که با نکاتي که از نحوه ي مونتاژ در اين پروژه و ديگر پروژه هاي اين مجموعه فرا مي گيريد هنر مونتاژ را بخوبي فرا مي گيريد.Stone Portrait : با مشاهده ي اين آموزش شما قادريد تصوير هر فردي را تبديل به مجسمه ي سنگي قديمي نماييد.Surreal Images : با استفاده از آموزش اين پروژه شما قادريد به روي تصاوير و مناظر خود يک جلوه مه آلود رويايي ايجاد نماييد.

Dream Skin : دراين پروژه کاربران با نحوه ي ساختن يک زن خيالي با پوست رويايي و زيبا با استفاده از هنر Henna آشنا مي شويد و به راحتي قادر به اعمال اين هنر زيبا به روي تصاوير دلخواه خود مي باشيد.Special Effects : در اين پروژه کاربران با ساختن کره ها و شهاب هاي آتشين موجودات دوست داشتني و زيبايي مثل چتر دريايي و ترکيب اين افکت هاي تصويري با تصوير دلخواه خود آشنا مي شوند.
> پروژه هاي DVD 2Painting a Portrait : در اين پروژه شما با هنر نقاشي ديجيتالي از روي تصاوير دلخواه آشنا مي شويد که با نحوه ي اعمال رنگ و سايه به زمينه ي نقاشي به صورت کاملاً اصولي آشنا مي شويد.

Swapping Faces : با مشاهده اين آموزش شما قادر به انتقال و عوض نمودن صورت تصاوير از يک تصوير به تصوير ديگر مي شويد به طوري که بيننده اصلاً متوجه اين موضوع نمي شود.Pop Art : اين هنر که يک سبک رايج و محبوب در نيمه 1950 بوده و حال شما با ترفند هاي اين آموزش و هنر نرم افزار فتوشاپ قادر به اعمال اين سبک هنري بروي تصاوير خود مي باشيد.

Applying Tattoos : با مشاهده ي اين آموزش شما قادر به اعمال خالکوبي و Henna به روي پوست کاراکتر دلخواهتان در تصاوير مي شويد.Masking Fur : در نگاه اول اين آموزش به نظر کاربردي نداشته ولي با مشاهده ي فيلم متوجه مي شويد که اين پروژه يک آموزش پربار و زيبا با کاربرد فراوان جهت عکاسان و آتليه داران و کلاً افرادي که قصد روتوش نمودن تصاوير خصوصي خود را دارند، مي باشد در اين آموزش شما با نحوه ي عوض نمودن زمينه تصوير، عکسي که در آن دو حيوان پشمالو وجود دارد آشنا مي شويد که با ترفند هاي اين آموزش شما قادر به روتوش تصاوير افراد با حالت موي طبيعي بدون ايجاد بريدگي و نافرمي در حالت موها مي شويد.

Vanishing Point : شايد اکثر کاربران با اين گزينه در فتوشاپ غريبه باشند و از کاربردهاي حيرت آساي Vanishing Point اطلاعي نداشته باشند در اين پروژه شما با Vanishing Point و نحوه ويرايش تصاويري که داراي پرسپکتيو مي باشند آشنا مي شويد.Web Graphics : اين پروژه نيز همانطور که از نامش پيداست در زمينه گرافيک وب مي باشد که شامل چند آموزش مختصر در مورد ساخت دکمه هاي زيبا و يا ساخت Header سايت و مطالبي در مورد ساخت لوگو و ... مي باشد.

Shattered Type : در اين پروژه شما با افکت زيبايي که به روي نوشته اعمال مي شود آشنا مي شويد اين افکت به نوشته ي شما حالتي مانند شيشه شکسته شده را مي دهد.Flower Greeting Card : در اين آموزش شما با نحوه ي کار کردن با ابزار وکتور در فتوشاپ آشنا مي شويد و که در اين آموزش با اين ابزار يک کارت تبريک ظريف و زيبا طراحي مي شود.

Creating DVD Covers : در اين پروژه شما با نحوه ي طراحي اصولي يک قاب DVD آشنا مي شويد. که به صورت کاملاً اصولي در مورد نحوه ي چينش نوشته ها و تصاوير و دقت در رعايت فاصله ها بحث مي شود.
> پروژه هاي DVD 3

Flying out of Bounds : با مشاهده ي اين آموزش شما با عملکرد ماسک ها در فتوشاپ به خوبي آشنا مي شويد و ضمناً با يک سبک زيباي تبليغاتي نيز آشنا مي شويد و آن سبکي که شايد داخل پوستر ها زياد مشاهده کرديد که يکي از عناصر از چهارچوب مربوطش خارج شده است مثلا در اين آموزش اسکي باز از چهارچوب تعريف شده خارج شده است.

Reaching out of Bounds : در اين پروژه سعي شده با ترفندها و اندکي رِندي در طراحي يک اثر فريبکارانه خلق شود طوري که پس از پايان پروژه ديگران تصور مي کنند که واقعاً اين تصوير واقعي است نه ترکيب چند عکس با يکديگر!Chocolate Milk Frog : در اين پروژه و به عبارتي از اين آموزش به بعد به قدرت جادويي نرم افزار فتوشاپ با تمام وجود ايمان مي آوريد! در اين آموزش سطح بدن يک قورباقه پوشيده از شکلات مي شود به طوري که تصور مي کنيد از فنجان خارج شده در حالي که اين طور نيست اين سحر فتوشاپ است! که اين تصور را ايجاد مي کند.

Covered with Wax : اين پروژه در ادامه پروژه قبلي مي باشد و شما پس از مشاهده ي اين آموزش به راحتي قادريد يک لايه از جنس موم نرم را به هر شيئ-Object اي که مايل بوديد اعمال کنيد.Grunge Look : در اين پروژه شما با يکي از مهم ترين کارها در زمينه طراحي آشنا مي شويد و آن درست کردن يک زمينه يا همان Back Ground است و مشاهده مي کنيد که چطور با تصاويري به ظاهر به درد نخور چه پس زمينه هاي زيبايي ايجاد مي شود.Square Fruit Play : در اين پروژه نيز شما کمي غافلگير مي شويد پس از مشاهده اين آموزش شما به راحتي قادر به تغيير شکل ميوه ها هستيد بدون اينکه اصالت و طبيعت مادريشان به هم بخورد! در اين آموزش شما مشاهده مي کنيد که چطور يک سيب از حالت کروي با همان حالات طبيعي تبديل به حالت مکعبي مي شود!Invisible Man : در اين آموزش با قدرت فتوشاپ، فرد را ناپديد شده و فقط لباس هايش باقي مي ماند البته اين کار به صورت کاملاً حرفه اي پياده سازي شده و اين آموزش حاوي نکات قابل توجهي مي باشد.

Metal Collage : پس از مشاهده آموزش فوق شما قادريد يک ربات ايجاد نموده و در دنياي جديدي که آن را نيز خودتان خلق کرده ايد قرار دهيد که اين کار نيز از تلفيق تصاوير به ظاهر ناکار آمد به علاوه اندکي خلاقيت امکان پذير مي باشد.Morphing Creatures : اين پروژه نيز که يکي از جالب ترين آموزش ها را در اختيار کاربران قرار داده در اين آموزش با ترکيب يک موجود خزنده با يک حيوان، يک موجود جديد خلق مي شود.

Using Layer Comps : احتمالاً شما نيز با اين پنل جديد آشنا نيستيد و با کارايي اين پنل و فوايد آن آشنا نيستيد در اين پروژه توضيحاتي در مورد اين پنل داده مي شود.

> پروژه هاي DVD 4

Vector Art : در اين پروژه شما گام به گام با نحوه ي ايجاد تصاوير وکتور و در واقع رسم اين گونه تصاوير زيبا آشنا مي شويد.

Dreamy Background : اين پروژه آموزش ساخت يک پس زمينه - Back Grand زيبا و رويايي به صورت کاملا مختصر و کاربردي بيان شده است.

Liquid Metal : پس از مشاهده ي پروژه فوق شما قادريد به روي متون و اجسام دل خواه خود لايه اي از فلز مذاب براق اعمال نماييد که افکت بسيار زيبا و کم نظيري را به متون و اجسام شما مي دهد.

Smoke : يکي از زيبا ترين آموزش هاي اين سري مي باشد در اين پروژه ابتدا نحوه ساختن دود آموزش داده مي شود و سپس نحوه اعمال آن دود به روي تصوير مورد نظر آموزش داده مي شود.Soap Bubbles : در اين پروژه شما نحوه ي ايجاد حباب ها زيبا را آموزش ديده و سپس نحوه ي به کار گيري آنها نيز آموزش داده مي شود.Water Bubbles : اين پروژه نيز شبيه آموزش قبلي مي باشد البته در اين پروژه شما با نحوه ي ايجاد حباب هايي که زير آب تشکيل مي شوند آشنا مي شويد و در کل با اعمال اين حباب ها به پروژه هاي خود قدرت تخيل را به روح پروژه هاي خود اضافه مي کنيد.Underwater Scene : در اين آموزش زيبا شما به راحتي و فقط با ابزار فتوشاپ قادر به خلق دنياي ناشناخته زير آب، با تمام زيبايي هاي نهفته در آن خواهيد بود. اين پروژه حاوي نکات بسيار مهم و کاربردي زيادي بوده است که در حين مشاهده ي فيلم و سپس اجراي آن به اين نکات شگرف پي مي بريد.Swap Animal Skin : امروزه در دنياي طراحي و تبليغات هميشه طرح هايي بيشتر جلوه و اثر گذارتر بوده که به نوعي خاص باشند هدف اين پروژه نيز غير از نکات کاربردي نهفته در آن همين مي باشد در اين پروژه شما با نحوه ي عوض نمودن پوست حيوانات با يکديگر اشنا مي شويد.Stylized Character : اين پروژه براي علاقمندان به نقاشي و رنگ آميزي با فتوشاپ بسيار کاربردي مي باشد در اين پروژه نحوه ي رنگ آميزي يک طرح اوليه يا همان Sketch مرحله به مرحله آموزش داده مي شود.Masking Mastery : در انتها نيز چند آموزش ويژه در مورد نحوه ي انتخاب اشيا با ابزار مختلف در فتوشاپ قرار داده شده است.

> پروژه ي DVD 5

ويژه ي کليه علاقه مندان به هنرهاي ديجيتالي دوره آموزشي FANTACY PORTRAIT

اين دوره به همراه نرم افزار Adobe Photoshop CS3 ME در يک دي وي دي گردآوري شده است، که در اين پروژه ي آموزشي مالتي مديا شما به طور کامل با نحوه ي کشيدن و رنگ اميزي يک چهره مرحله به مرحله آشنا مي شويد.


برخي از ويژگي هاي مهم اين دوره:

- پياده سازي کليه پروژه ها به صورت مالتي مديا در محيطي با کاربري آسان

- بيش از 7 ساعت فيلم آموزشي در قالب 20 پروژه آموزشي جالب و متنوع

- پياده سازي افکت هاي زيبا و متنوع به روي نوشته ها و خلق اشياء جالباين مجموعه از آن جهت که توسط يکي از اساتيد مجموعه Photoshop Top Secret آموزش داده شده و سبک و کاربري آموزش ها متفاوت از مجموعه ي Photoshop Top Secret بوده و به نوعي مکمل براي

آن محسوب مي شود.

تعداد: ۵ عدد دي وي دي
شامل:
- تمامي پروژه هاي آموزشي فوق
+ تمامي تصاوير استفاده شده در پروژه ها به منظور تمرين و افزايش مهارت کاربر
+ آخرين نسخه از نرم افزار Adobe Photoshop CS3 ME
+ ده ها فیلتر گرانقیمت فتوشاپ


5 دی وی دی
قيمت : 5500 تومان
تعداد بازديد : 92 بار

روش خرید: برای خرید اسرار و ترفند های فتوشاپ، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.


فروشگاه فيلم
film.kiyashahr.ir

5500 تومان


پرفروش ترین ها


جدید های فروشگاه


تبلیغات


شنبه 30 بهمن 1390 - 11:18:37 PM

ورود مرا به خاطر بسپار
عضویت در گوهردشت
رمز عبورم را فراموش کردم

آخرین مطالب


تاریخچه اسکیت برد


دریافت وام با شغل نحوه سودهی مقدار زمان لازم


دختر خانوم ها زیبایی خود را در مجالس چند برابر کنید


يادگيري و نحوه کار با مواد مختلف کوپ و رنگ


نقشه کامل و آموزش پرواز عمومی فنون هوایی


تغییر شکل دادن متن یا تصویر برش و ذخیره عکس آشنایی با سلکشن


تنظیمات در سطوح متوسطه پرداختن به متون و ارقام


چپ و راست - علیا حضرت - سلطنتی - پرنس - پاپیون - بیگودی


thousand places to see befor you die


صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران


نمایش سایر مطالب قبلی
آمار وبلاگ

1187330 بازدید

202 بازدید امروز

66 بازدید دیروز

4952 بازدید یک هفته گذشته

Powered by Gegli Social Network (Gohardasht.com)

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

Copyright ©2003-2020 Gegli Social Network (Gohardasht) - All Rights Reserved

Developed by Dr. Mohammad Hajarian

Powered by MainSystem